Język angielski

Problem z angielskim w szkole? Nie rozumiesz gramatyki? Nie umiesz stosować czasów? A może masz problem z mówieniem? Skorzystaj z korepetycji z angielskiego. Korepetycje z angielskiego to świetna opcja dla każdego, kto chce mieć dobre oceny, przygotować się do matury lub egzaminu gimnazjalnego albo po prostu dobrze znać język.

Korepetycje z języka angielskiego

Korepetycje z angielskiego tym się różnią od kursu językowego, że materiał omawiany w ich trakcie jest ściśle związany z programem nauczania danej klasy. Dzięki temu łatwiej utrwalić słownictwo i reguły gramatyczne, uzupełnić braki oraz opanować mówienie. Korepetycje prowadzone są albo indywidualnie albo w małych grupach.

Wybrać kurs językowy czy korepetycje?

O tym, czy wybrać korepetycje z języka angielskiego czy raczej kurs decydować powinny potrzeby poszczególnego ucznia. Jeśli ma on problemy z językiem w szkole, korepetycje będą dobrym rozwiązaniem. Dla osób, które chcą się uczyć języka dodatkowo lepszy jest kurs.

Ile kosztują korepetycje z angielskiego?

Cena za lekcję języka angielskiego uzależniona jest od danej miejscowości. W Warszawie trudno znaleźć zajęcia za mniej niż 30 złotych, podczas gdy w mniejszych miejscowościach, gdzie jest dużo studentów, jak np. Lublin lub Toruń, można znaleźć korepetytora już za 20 złotych.

Jak wybrać korepetytora?

Na rynku jest wiele osób, które zarabiają jako nauczyciele języka angielskiego. Jednak zanim wydamy pieniądze, warto sprawdzić opinie o danej osobie lub szkole językowej. Jeśli korepetycje mają nam pomóc w szkole – szukajmy osoby, która tam uczy i zna program nauczania. Inaczej może się okazać, że nauczyciel realizuje z nami nieprzydatny materiał.